Списки рекомендованих до зарахування 2017

Приватний вищий навчальний заклад

«Рівненський економіко-гуманітарний та інженерний коледж»

 

Молодший спеціаліст

Спеціальність: 012 Дошкільна освіта
денна форма навчання

Список рекомендованих до зарахування

1. Бібен В. В.

2. Дем’янчук Н. П.

3. Мосійчук А. В.

4. Балдовська К. В.

5. Ухаль М. І.

6. Руснак М. В.

7. Мельничук М. О.

8. Кустрьо Н. М.

9. Бречко А. О.

10. Тарасюк В. С.

11. Рарич В. І.

12. Меклеш Б. М.

13. Новак Я. О.

14. Шимонюк М. В.

15. Чернюшок О. І.

16. Біляєва Д. О.

17. Меленчук А. І.

18. Зубарець Ю. С.

19. Шокира Р. В.

20. Шимон А. В.

21. Мельничук А. Ю.

22. Горбачевська О. О.

23. Коваль Е. Ю.           

Приватний вищий навчальний заклад

«Рівненський економіко-гуманітарний та інженерний коледж» 

Молодший спеціаліст
Спеціальність: 013 Початкова освіта
денна форма навчання

Список рекомендованих до зарахування

1. Крачковська О. В.

2. Бібен В. В.

3. Божа О. С.

4. Садовнік А. В.

5. Дем’янчук Н. П.

6. Кубинець Я. І.

7. Племенник А. Р.

8. Ковалець І. В.

9. Ковалець С. М.

10. Рибчинська Д. В.

11. Дем’янець Л. І.

12. Ханат Н. В.

13. Гребіневич К. М.

14. Приходько О. В.

15. Вознюк В. О.

16. Біляєва Д. О.

17. Меленчук А. І.

18. Зубарець Ю. С.

19. Силенко А. І.

20. Зінкевич Д. А.

21. Наливайко С. П.

22. Василівська А. В.

23. Коваль Е. Ю.

24. Кулакевич Н. П.

Приватний вищий навчальний заклад

«Рівненський економіко-гуманітарний та інженерний коледж» 

Молодший спеціаліст
Спеціальність: 017 Фізична культура і спорт
денна форма навчання

Список рекомендованих до зарахування

1. Данилюк В. О.

2. Онопрійчук А. О.

3. Демчук Д. Л.

4. Корзун І. В.

5. Тіт М. М.

6. Мороз П. А.

7. Лазарчук Р. Г.

8. Рибчинська Д. В.

9. Шурко С. А.

10. Мельник І. М.

11. Рябченко М. А.

12. Орлінський А. А.

13. Бондар А. А.

14. Ковальчук М. О.

15. Павленко Д. В.

16. Пастушенко О. М.

17. Коханевич В. Ф.

18. Конончук О. В.

19. Петухов В. Ю.

20. Лесковець Д. І.

Приватний вищий навчальний заклад

«Рівненський економіко-гуманітарний та інженерний коледж 

Молодший спеціаліст
Спеціальність: 072 Фінанси, банківська справа та страхування
денна форма навчання

Список рекомендованих до зарахування

1. Примак І. Ю.

2. Михальчук В. М.

3. Мельничук М. О.

4. Приходько О. В.

5. Вознюк В. О.

6. Жилка Д. М.

7. Меленчук А. І.

8. Сачук В. М.

9. Мельничук А. Ю.

10. Дзьобак Н. С.

11. Хомич М. І.

12. Хомич С. І.

13. Плескач В. М.

Приватний вищий навчальний заклад

«Рівненський економіко-гуманітарний та інженерний коледж»

Молодший спеціаліст
Спеціальність: 081 Право

денна форма навчання

Список рекомендованих до зарахування

1. Племенник А. Р.

2. Пустинська В. О.

3. Білоус Л. О.

4. Драгун В. В.

5. Антонюк Д. С.

6. Мельник Т. Б.

7. Чернов П. І.

8. Дякова Л. В.

9. Мороз П. А.

10. Мартинюк А. Д.

11. Білецька К. І.

12. Жилка Д. М.

13. Заремба О. О.

14. Карчевська А. В.

15. Лазарчук Р. Г.

16. Орлінський А. А.

17. Симулик О. Й.

18. Харківська О. В.

19. Петухов В. Ю.

20. Дручик Я. В.

Приватний вищий навчальний заклад

«Рівненський економіко-гуманітарний та інженерний коледж» 

Молодший спеціаліст
Спеціальність: 121 Інженерія програмного забезпечення

денна форма навчання

Список рекомендованих до зарахування

1. Сабанюк А. Ю.

2. Градовий О. О.

3. Одарієв В. Р.

4. Буткевич Н. О.

5. Діточенко М. Ю.

6. Чернявка В. В.

7. Нетреба М. Я.

8. Хильчук В. В.

9. Прокопчук Д. Ю.

10. Рябченко М. А.

11. Гуцман О. М.

12. Степанюк А. М.

13. Іванчук О. В.

14. Пастушенко О. М.

15. Павлюк М. В.

16. Маринич Д. І.

17. Шапірко В. М.

18. Федорчук Д. Б.

19. Романюк А. Ю.

Приватний вищий навчальний заклад

«Рівненський економіко-гуманітарний та інженерний коледж» 

Молодший спеціаліст
Спеціальність: 123 Комп’ютерна інженерія

денна форма навчання

Список рекомендованих до зарахування

1. Нетреба М. Я.

2. Прокопчук Д. Ю.

3. Чернявка В. В.

4. Хильчук В. В.

5. Лазарчук Р. Г.

6. Іванчук О. В.

7. Гринь М. А.

8. Маринич Д. І.

9. Репецький А. В.

Приватний вищий навчальний заклад

«Рівненський економіко-гуманітарний та інженерний коледж»

Молодший спеціаліст
Спеціальність: 231 Соціальна робота

денна форма навчання

Список рекомендованих до зарахування

1. Желтуцька І. Т.

2. Мухін В. О.

3. Гульчук О. О.

 

 

Циклові комісії

Загальноосвітньої підготовки
Про циклову комісію
Викладацький склад
Перелік навчальних дисциплін
Перелік екзаменів і заліків
Матеріали для контролю знань
Позааудиторна робота
Гуртки
Підготовка до олімпіад
Тиджень ЦК
Наші досягнення
Право
Про циклову комісію
Викладацький склад
Перелік навчальних дисциплін
Практичне навчання
Перелік екзаменів і заліків
Матеріали для контролю знань
Курсові роботи
Вимоги ДКК
Позааудиторна робота
Гуртки
Підготовка до олімпіад
Тиджень ЦК
Наші досягнення
Про спеціальність
Комп'ютерних дисциплін
Про циклову комісію
Викладацький склад
Навчально-методичні матеріали
Перелік навчальних дисциплін, екзаменів і заліків
Розробка програмного забезпечення
Обслуговування комп’ютерних систем та мереж
Матеріали для контролю знань
Практичне навчання
Курсові роботи
Вимоги ДКК
Позааудиторна робота
Гуртки
Підготовка до олімпіад
Тиджень ЦК
Про спеціальність
Розробка програмного забезпечення
Обслуговування комп’ютених систем та мереж
Наші досягнення
Педагогічних дисциплін
Про циклову комісію
Викладацький склад
Перелік навчальних дисциплін
Практичне навчання
Перелік екзаменів і заліків
Матеріали для контролю знань
Курсові роботи
Вимоги ДКК
Позааудиторна робота
Гуртки
Підготовка до олімпіад
Тиджень ЦК
Наші досягнення
Про спеціальність
Початкова освіта"
Дошкільна освіта
Соціальної роботи
Про циклову комісію
Викладацький склад
Перелік навчальних дисциплін
Практичне навчання
Перелік екзаменів і заліків
Матеріали для контролю знань
Курсові роботи
Вимоги ДКК
Позааудиторна робота
Гуртки
Підготовка до олімпіад
Тиджень ЦК
Наші досягнення
Про спеціальність
Фізичного виховання
Про циклову комісію
Викладацький склад
Перелік навчальних дисциплін
Практичне навчання
Перелік екзаменів і заліків
Матеріали для контролю знань
Курсові роботи
Вимоги ДКК
Позааудиторна робота
Гуртки
Підготовка до олімпіад
Тиджень ЦК
Наші досягнення
Про спеціальність
Фінансово-економічних дисциплін
Про циклову комісію
Викладацький склад
Перелік навчальних дисциплін
Практичне навчання
Перелік екзаменів і заліків
Матеріали для контролю знань
Курсові роботи
Вимоги ДКК
Позааудиторна робота
Гуртки
Підготовка до олімпіад
Тиджень ЦК
Наші досягнення
Про спеціальність
Доступ до публічної інформації
Доступ до публічної інформації
Експертні висновки
:

Наші координати

АДРЕСА

33027
м. Рівне, вул. акад. С. Дем'янчука, 4
факс. (0362) 60-88-61
тел. (0362) 23-03-68
моб. (067) 361-16-60
Рівненський економіко-гуманітарний та інженерний коледж.

Тролейбус №3, №10 
маршрутне таксі №64, 30.
Зупинка Радіо завод.
Наш e-mail: regik2002@meta.ua

Останні новини

13 вересня 2017р. викладачі та студенти циклової комісії комп'ютерних дисциплін святкували професійне свято
Урочистості з нагоди у посвяти у студенти Рівненського економіко-гуманітарного та інженерного коледжу
Приватний вищий навчальний заклад «Рівненський економіко-гуманітарний та інженерний коледж»  
25 травня 2017 року в Києві в дев'ятий раз відбувся iForum - найбільша офлайн-конференція в Україні.
Соціально-економічні та культурні тенденції розвитку сучасного суспільства викликають необхідність вивчення іноземної мови як важливого засобу міжкультурного спілкування.
Більше новин

©2002-16 Рівненський економіко-гуманітарний та інженерний коледж.
За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації з сайту, гіперпосилання на сайт «Рівненський економіко-гуманітарний та інженерний коледж» – http://new.regik.rv.ua – є обов'язковим.