Про циклову комісію фінансово-економічних дисциплін
Циклова комісія фінансово-економічних здійснює підготовку молодших спеціалістів в галузі «Економіки і підприємництва», що ґрунтується на поєднанні сучасних освітніх технологій з прогресивними економічними знаннями та вміннями.
Діяльність циклової комісії орієнтована на посилення науково-дослідницької спрямованості навчання та визначається поглибленим змістом програм на рівні національних стандартів освіти за переліком дисциплін, підготовку яких здійснюють викладачі комісії.
Підґрунтям для ефективної роботи циклової комісії фінансово-економічних дисциплін є досвід практичної діяльності її викладачів, новітність використовуваних ними методик викладання, широкий науковий світогляд та високий рівень професійності.
Навчально-методична робота
Циклова комісія фінансово-економічних дисциплін є випусковою і здійснює підготовку фахівців за освітньо-кваліфікаційними рівнями: «молодший спеціаліст» за галуззю знань 0305 «Економіка і підприємництво», з спеціальностей 5.03050401 «Економіка підприємства» та 5.03050801 «Фінанси і кредит», денної форми навчання.
Викладачі циклової комісії забезпечують викладання близько 40 нормативних і спеціальних курсів з економічних дисциплін.
Колектив циклової комісії проводить значну роботу з оновлення навчальних планів зі спеціальностей «Фінанси і кредит», «Економіка підприємства»; розробки робочих програм і підготовки молодших спеціалістів; забезпечення навчального процесу матеріалами щодо планування та методичної роботи циклової комісії. Викладачами циклової комісії фінансово-економічних дисциплін підготовлено матеріали методичного забезпечення вивчення навчальної дисципліни, зокрема це тексти лекцій, інструктивно-методичні матеріали до практичних та семінарських занять, самостійної роботи, методичні матеріали до роботи з тестами, питаннями для контролю, методичні матеріали з підготовки до іспитів, інструктивно-методичні матеріали щодо виконання та захисту курсових робіт.
Виховна робота
Викладачі циклової комісії проводять значну виховну роботу серед студентів і цілеспрямовано працюють над формуванням у майбутніх фахівців відповідальності за обрану спеціальність, вміння нарощувати свій фаховий потенціал, орієнтуватися у ринковому середовищі, вихованням морально-етичних принципів та норм поведінки і спілкування. Провідна ідея культурно-виховної роботи – ідеал всебічно-розвиненої особистості. Головна мета – формування у студентської молоді комплексу особистісних якостей і рис характеру майбутнього фахівця та громадянина України, які поєднують глибокі знання, уміння і практичні навички, національну свідомість, розвинену духовність, моральну, художньо-естетичну, правову, політичну, фізичну, екологічну культуру, розвиток індивідуальних здібностей і таланту громадянина, здатного захищати і відстоювати власні позиції і погляди, самовдосконалюватись, керуючись національними інтересами, потребами особистості і суспільства.
Мета культурно-виховної роботи конкретизується через низку завдань, провідними серед яких є: передача молодому поколінню багатств духовної культури українського народу і на цій основі виховання почуття патріотизму, національної свідомості, громадянської відповідальності за долю рідної землі; виховання мовної культури, глибоке знання й володіння українською мовою як основою національної самобутності; шанобливе ставлення до національних традицій, звичаїв, обрядів, культури, історії рідного народу, повага до батьків, родини, виховання почуття єдності поколінь, спільності культурної спадщини; стимулювання потреби у набутті знань і професійної майстерності тощо.
За кожною академічною групою студентів закріплені куратори. Вони здійснюють контроль за успішністю студентів та за відвідуванням ними занять, аналізують результати рубіжних атестацій, сприяють організації наукової, культурно-масової роботи, знайомляться з умовами їх проживання у гуртожитку. Під керівництвом кураторів студенти відвідують музеї, театри, беруть участь у загальних заходах (спортивні змагання з різних видів, брейн-ринги, конкурси, художня самодіяльність, тощо).
Значна увага зосереджена на організації наукової роботи студентів. Викладачі мають позитивний досвід наукової роботи зі студентами, яка спрямована на залучення їх до активної наукової діяльності, сприяння участі в наукових конференціях, олімпіадах та конкурсах. Для студентів створені і працюють науково-дослідні студентські гуртки за напрямками “Актуальні проблеми фінансів”, „Стратегічне планування та аналіз діяльності підприємств”, на засіданні яких обговорюються сучасні проблеми оподаткування, банківської діяльності, грошового обігу, діяльності підприємств, їх розвитку в умовах конкурентного середовища. Під керівництвом досвідчених педагогів студенти готують курсові роботи, в яких досліджують теоретичні та практичні проблеми фінансів, розвитку банківської сфери; організації, планування, та обліку діяльності підприємств.
Робочі будні ЦК фінансово-економічних дисциплін
{vsig}CK/econom/pro_ck/1{/vsig}
Циклові комісії
АДРЕСА
33001, місто Рівне,
вул. Пересопницька, 146,
тел. 0673611660
(приміщення Автошколи біля залізничного переїзду,
зупинка "Центральний продуктовий ринок")
Наш e-mail:
new.regik@gmail.com
РЕКВІЗИТИ КОЛЕДЖУ:
П/р № UA50 305299 00000 26003020706180
в АТ КБ «ПриватБанк» Рівненське ГРУ,
МФО 305299
код ЄДРПОУ коледжу 32171210
Приватний вищий навчальний заклад „Рівненський економіко-гуманітарний та інженерний коледж” (у формі товариства з обмеженою відповідальністю)
Останні новини
До уваги студентів, які вступили в 2й хвилі!
1 жовтня о 8:30 год відбудеться зустріч з адміністрацією коледжу, на якій зможете одержати відповіді на всі ваші питання та ознайомитись
Read more...Початок навчального року
Шановні першокурсники та студенти!
Початок навчального року відбудеться 2.09.2024 в очному форматі. Об 11:30 відбудеться зустріч з адміністрацією коледжу, на якій зможете одержати відповіді на всі ваші питання та ознайомитись з особливостями організації навчального процесу
Read more...До уваги абітурієнтів!
Дистанційні консультації приймальної комісії щоденно (крім суботи та неділі) з 10.00 до 13.00 на платформі Google Meet за посиланням meet.google.com/sqy-kubs-nxb .
Read more...До уваги абітурієнтів!
запрошуємо вас у суботу, 25 травня, о 10:00 на день відкритих дверей, який проводиться в онлайн форматі на платформі Google Meet за посиланням meet.google.com/sqy-kubs-nxb .
Read more...Правила прийому 2024
Read more...©2002-2024 Рівненський економіко-гуманітарний та інженерний коледж.
За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації з сайту гіперпосилання на сайт «Рівненський економіко-гуманітарний та інженерний коледж» – http://new.regik.rv.ua – є обов'язковим.