Тадеєв Петро Олександрович Тадеєв Петро Олександрович

директор Рівненського економіко-гуманітарного та інженерного коледжу,
доктор педагогічних наук

Народився 4 липня 1959 р. у селі Суйми Здолбунівського району Рівненської області. У 1981 році закінчив Київський державний університет імені Т. Г. Шевченка, спеціальність за дипломом – математика, кваліфікація – „Математик. Викладач”.

З 1981 року по 1997 рік працював у Рівненському педагогічному інституті, обіймаючи посади викладача, доцента, заступника декана та декана факультетів педагогіки та методики початкового навчання і інформатики та математики.

У 1986 році закінчив аспірантуру при кафедрі геометрії Київського державного університету імені Тараса Шевченка. З 1989 року – кандидат фізико-математичних наук. Дисертацію з теми «Диференціальна геометрія гіперрозподілів та розподілів на гіперповерхнях у просторах зі зв’язністю» захистив на засіданні спеціалізованої вченої ради при Казанському державному університеті імені В. І. Ульянова-Леніна (протокол № 5 від 23.11.1989 р.), диплом ФМ № 037653.

29 жовтня 1992 року присвоєно вчене звання доцента кафедри вищої математики (атестат ДЦ 003169).

Під час роботи у Рівненському педагогічному інституті організував заочний педагогічний ліцей для обдарованої і талановитої молоді міста та області.

З 1998 року працював у Рівненському економіко-гуманітарному інституті на посадах декана факультету кібернетики та проректора з довузівської підготовки, був ініціатором відкриття на Рівненщині спеціальності «Інформатика» та створення центрів для навчання обдарованих дітей.

З 2002 року по 2012 рік – перший проректор, професор кафедри прикладної математики Міжнародного економіко-гуманітарного університету імені академіка Степана Дем’янчука.

З 2008 року – докторант кафедри педагогіки Київського національного університету імені Тараса Шевченка.

28 лютого 2012 року захистив дисертацію з теми «Теорія і практика організації навчання обдарованих школярів у США (20-ті роки XX – початок XXІ століття)» на здобуття наукового ступеня доктора педагогічних наук за спеціальністю 13.00.01 – загальна педагогіка та історія педагогіки у спеціалізованій вченій раді Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля (диплом ДД № 000897 від 17 травня 2012 року).

Цього ж року присвоєно вчене звання професора (атестат 12 ПР № 007876 від 17 травня 2012 року).

Основні навчальні курси, які викладаю: «Алгебра та геометрія», «Вища математика», «Організація роботи з обдарованими дітьми».

Стаж педагогічної роботи у вищих навчальних закладах освіти ІІІ–ІV рівнів акредитації – 30 років.

За час наукової діяльності опублікував понад сто двадцять наукових праць з математики, педагогіки, методики викладання математики, історії математичної освіти в Україні, проблем профільного навчання. Співавтор двох навчальних посібників – «Геометрія чотирикутника» (2011), «Становлення змісту математичної освіти в Україні (кін. XIX – поч. ХХ ст.)» (2010) і підручника «Теорія і практика навчання обдарованих школярів: організаційний аспект» (2012), які отримали гриф Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України. Автор двох монографій – «Обдарованість і творчість особистості: американський підхід» (2008), «Розвиток теорії і практики навчання обдарованих школярів у США (20-ті роки ХХ – початок ХХІ століття)» (2011).

Під його керівництвом четверо аспірантів та здобувачів захистили кандидатські дисертації в галузі педагогічних наук (спеціальності 13.00.01 – загальна педагогіка та історія педагогіки, 13.00.04 – теорія і методика професійної освіти).

Підготував до захисту дві кандидатських дисертації, серед яких одна за спеціальністю 050101 Прикладна геометрія та інженерна графіка. На даний час керує науковою роботою аспірантів та здобувачів.

Неодноразово стажувався у провідних університетах США, Японії, та Європи, де вивчав досвід організації навчально-виховної та наукової роботи з обдарованими учнями та студентами.

Упродовж 15-ти років є головою секції математики Малої академії наук учнівської молоді, членом журі всеукраїнських конкурсів, обласної олімпіади з математики.

Нагороджений Грамотою Міністерства освіти і науки України (2008), Почесною Грамотою Академії педагогічних наук України (2008), Грамотою обласної державної адміністрації (2007), знаком „Відмінник освіти України” (2001), Почесною Грамотою Рівненської МАН учнівської молоді (2009), Почесною Грамотою Рівненської обласної Ради (2009 р.)

24 вересня 2002 року обраний академіком Міжнародної Академії Наук Педагогічної Освіти (м. Москва), (диплом № 372 від 24.09.2002 року).

Циклові комісії

Загальноосвітньої підготовки
Про циклову комісію
Викладацький склад
Перелік екзаменів і заліків
Комп'ютерних дисциплін
Про циклову комісію
Викладацький склад
Практичне навчання
Вимоги ДКК
Про спеціальність
Інженерія програмного забезпечення
Обслуговування комп’ютених систем та мереж
Педагогічних дисциплін
Про циклову комісію
Викладацький склад
Перелік навчальних дисциплін
Практичне навчання
Перелік екзаменів і заліків
Вимоги ДКК
Про спеціальність
Початкова освіта"
Дошкільна освіта
Фізичного виховання
Про циклову комісію
Викладацький склад
Перелік навчальних дисциплін
Практичне навчання
Перелік екзаменів і заліків
Вимоги ДКК
Про спеціальність
Економіко-правових дисциплін
Право
Про циклову комісію
Викладацький склад
Перелік навчальних дисциплін
Практичне навчання
Перелік екзаменів і заліків
Вимоги ДКК
Про спеціальність
Фінанси банківська справа та страхування
Про циклову комісію
Викладацький склад
Перелік навчальних дисциплін
Практичне навчання
Перелік екзаменів і заліків
Вимоги ДКК
Про спеціальність
Доступ до публічної інформації
Доступ до публічної інформації
Експертні висновки
:

АДРЕСА

33001, місто Рівне,
вул. Пересопницька, 146
(приміщення Автошколи біля залізничного  переїзду,
зупинка  "Центральний продуктовий ринок"
)
тел. приймальної комісії  
0673611660.

Наш e-mail: 
new.regik@gmail.com

РЕКВІЗИТИ КОЛЕДЖУ:
П/р № UA50 305299 00000 26003020706180
в АТ КБ «ПриватБанк» Рівненське ГРУ,
МФО 305299
код ЄДРПОУ коледжу 32171210
Приватний вищий навчальний заклад „Рівненський економіко-гуманітарний та інженерний коледж” (у формі товариства з обмеженою відповідальністю)

 

Останні новини

До уваги абітурієнтів!

запрошуємо вас 27 квітня, у суботу, о 10:00 на день відкритих дверей, який проводиться в онлайн форматі на платформі Google Meet за посиланням meet.google.com/sqy-kubs-nxb .

Read more...

Правила прийому 2023

ПРАВИЛА ПРИЙОМУ НА НАВЧАННЯ
до Приватного вищого навчального закладу
«Рівненський економіко-гуманітарний та інженерний коледж» (Рівненський економіко-гуманітарний та інженерний фаховий коледж)

Read more...

ЗАСІДАННЯ ОБЛАСНОГО МЕТОДИЧНОГО ОБ’ЄДНАННЯ МЕТОДИСТІВ РІВНЕНЩИНИ ПРИЙМАЄ НАШ РЕГІ-КОЛЕДЖ

25 квітня 2023 року на базі РЕГІ-коледжу відбулося планове засідання методичного об’єднання методистів коледжів Рівненської області.

Read more...

Обласноме методичне об’єднання методистів ЗФПО Рівненської області

25 квітня 2023 року об 11:00 год на базі ПВНЗ «Рівненський економіко-гуманітарний та інженерний  коледж»

Read more...

Про особливості реєстрації на НМТ в 2023 році

3 квітня 2023 року ропочинається реєстрація для участі в цьогорічному національному мультипредметному тесті, яка триватиме до 3 травня 2023 року.

Read more...

©2002-2022 Рівненський економіко-гуманітарний та інженерний коледж.
За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації з сайту гіперпосилання на сайт «Рівненський економіко-гуманітарний та інженерний коледж» – http://new.regik.rv.ua – є обов'язковим.