Тадеєв Петро Олександрович

Тадеєв Петро ОлександровичТадеєв Петро Олександрович

Викладає математичні дисципліни, керує дипломним та курсовим проектуванням.

Освіта вища. Доктор педагогічних наук, професор, академік Міжнародної академії наук педагогічної освіти. Відмінник освіти України (2001 р.). Нагороджений почесними грамотами МОН України, Почесними грамотами АПН України (1998–2003 рр.), Почесною грамотою Рівненської обласної ради (2009 р.), Почесною грамотою Рівненської обласної державної адміністрації (2008 р.).

Тадеєв П. О. 1976 року вступив на механіко-математичний факультет Київського державного університету імені Тараса Шевченка. У 1981 році, одержавши диплом за спеціальністю «математика», Петро Тадеєв отримав направлення Міністерства освіти України на роботу до Рівненського державного педагогічного інституті, в якому пройшов шлях від асистента до доцента кафедри вищої математики. У 1986 році закін­чив аспірантуру при кафедрі геометрії Київського державного університету імені Тараса Шевченка і захистив кандидатську дисертацію в Казанському університеті.

З 1991 по 1994 рік працював на посадах заступ­ника декана, декана факультету педагогіки та методики початкового навчання Рів­ненського педінституту. За його ініціативи на факультеті було створено нові спеціальності: «Початкове навчання та іноземна мова», «Початкове навчання та українська мова». 1995 року Тадеєва П. О. було обрано на посаду декана факультету математики та інформатики. За час його керівництва на факультеті було відкрито нові для регіону спеціальності: «Математика та основи економіки», «Прикладна математика».

 

1994 року за ініціативою й під керівництвом Петра Тадеєва було створено заочний педагогічний ліцей при Рівненському державному педагогічному інституті. Основною метою діяльності ліцею була підготовка обдарованої молоді (переважно з сільської місцевості) до вступу у вищі навчальні заклади. Ліцей здобув значний авторитет в області. За ініціативою П. О. Тадеєва було створено філію ліцею – «Школа молодого педагога» у Володимирецькому районі Рівненської області для дітей чорнобильської зони. З його ж ініціативи викладачі Рівненського педагогічного інституту підготували до друку та видали методичні посібники для роботи на природничому та гуманітарному відділеннях ліцею: з математики, фізики, історії, англійської мови, інформатики, головним редактором та автором більшості з яких був Петро Тадеєв. За шістнадцятирічний період роботи у цьому вищому навчальному закладі Петро Олександрович проявив себе як досвідчений фахівець-математик, науковець, педагог, організатор наукових конференцій та семінарів із математики та педагогіки на міжнародному рівні. Користувався авторитетом у викладачів та студентів.

 

З 1998 року Петро Олександрович працював у Рівненському економіко-гуманітарному інституті, обіймав посади декана факультету кібернетики та проректора з довузівської підготовки, був ініціатором відкриття на Рівненщині спеціальності «Інформатика» та створення центрів для навчання обдарованих дітей не лише у Рівненській області, але й за її межами. З 2002 року по 2012 рік – перший проректор, професор кафедри прикладної математики Міжнародного економіко-гуманітарного університету імені академіка Степана Дем’янчука.

 

У 2002 році ініціював створення Рівненського економіко-гуманітарного та інженерного коледжу. Цей навчальний заклад створено з метою реалізації ступеневої освіти. Під керівництвом Петра Олександровича у коледжі розбудовано потужну матеріальну базу, сформовано висококваліфікований викладацький склад, підготовлено близько тисячі фахівців, переважна більшість яких продовжує навчання в державних та приватних вищих навчальних закладах або працює в різних галузях народного господарства регіону.

 

Тадеєв П. О. є талановитим вченим і педагогом, приділяє багато уваги методиці викладання. Студенти зацікавлено слухають його лекції, саме на його семінарах розпочала свій науковий шлях значна частина студентства. Професор Тадеєв П. О. постійно приділяє увагу розкриттю наукового потенціалу студентів, виявляючи й розвиваючи в них схильність і нахил до вивчення тієї чи іншої теоретичної проблеми, керує роботою п'яти аспірантів та значної кількості здобувачів. Серед його учнів не лише тисячі випускників університету, коледжу, але й кандидати наук, які працюють у різних вищих навчальних закладах.

 

У сфері наукових інтересів Петра Олександровича робота з обдарованою та талановитою молоддю. Він неодноразово був членом та головою журі обласної олімпіади з математики, впродовж 15 років є головою секції математики Малої академії наук, членом журі всеукраїнських конкурсів із математики. За його ініціативи на базі Рівненського економіко-гуманітарного та інженерного коледжу створено Західноукраїнський центр обдарованих і талановитих, основними завданнями якого є виявлення обдарованих та талановитих учнів, розроблення і використання нових форм і методів діагностування обдарованості і таланту, упровадження спеціальних програм і послуг для обдарованої молоді, організація спеціальних тренінгів для батьків обдарованих і талановитих дітей та вчителів, які з ними працюють.

 

Професор Петро Олександрович є автором близько ста наукових та науково-методичних праць із математики, методики викладання математики, історії математичної освіти в Україні, проблем профільного навчання. Його перу належать дві книги, які мають гриф Міністерства освіти та науки України, – «Геометрія чотирикутника» (1996 р.), «Становлення змісту початкової математичної освіти в Україні (кін. XIX – поч. ХХ ст.) (2008 р.)», та дві монографії: «Обдарованість і творчість: американський варіант» та «Розвиток теорії і практики навчання обдарованих школярів у США (20-ті роки ХХ – початок ХХІ ст.)».

 

У лютому 2012 року Тадеєв П.О. захистив докторську дисертацію на тему «Теорія і практика навчання обдарованих школярів у США (20-ті роки ХХ – початок ХХІ століття)» у Східноукраїнському національному університеті імені Володимира Даля.

Циклові комісії

Загальноосвітньої підготовки
Про циклову комісію
Викладацький склад
Перелік екзаменів і заліків
Комп'ютерних дисциплін
Про циклову комісію
Викладацький склад
Практичне навчання
Вимоги ДКК
Про спеціальність
Інженерія програмного забезпечення
Обслуговування комп’ютених систем та мереж
Педагогічних дисциплін
Про циклову комісію
Викладацький склад
Перелік навчальних дисциплін
Практичне навчання
Перелік екзаменів і заліків
Вимоги ДКК
Про спеціальність
Початкова освіта"
Дошкільна освіта
Фізичного виховання
Про циклову комісію
Викладацький склад
Перелік навчальних дисциплін
Практичне навчання
Перелік екзаменів і заліків
Вимоги ДКК
Про спеціальність
Економіко-правових дисциплін
Право
Про циклову комісію
Викладацький склад
Перелік навчальних дисциплін
Практичне навчання
Перелік екзаменів і заліків
Вимоги ДКК
Про спеціальність
Фінанси банківська справа та страхування
Про циклову комісію
Викладацький склад
Перелік навчальних дисциплін
Практичне навчання
Перелік екзаменів і заліків
Вимоги ДКК
Про спеціальність
Доступ до публічної інформації
Доступ до публічної інформації
Експертні висновки
:

АДРЕСА

33001, місто Рівне,
вул. Пересопницька, 146
(приміщення Автошколи біля залізничного  переїзду,
зупинка  "Центральний продуктовий ринок"
)
тел. приймальної комісії  
0673611660.

Наш e-mail: 
new.regik@gmail.com

РЕКВІЗИТИ КОЛЕДЖУ:
П/р № UA50 305299 00000 26003020706180
в АТ КБ «ПриватБанк» Рівненське ГРУ,
МФО 305299
код ЄДРПОУ коледжу 32171210
Приватний вищий навчальний заклад „Рівненський економіко-гуманітарний та інженерний коледж” (у формі товариства з обмеженою відповідальністю)

 

Останні новини

До уваги абітурієнтів!

запрошуємо вас у суботу, 8 червня, о 10:00 на день відкритих дверей, який проводиться в онлайн форматі на платформі Google Meet за посиланням meet.google.com/sqy-kubs-nxb .

Read more...

До уваги абітурієнтів!

запрошуємо вас у суботу, 25 травня, о 10:00 на день відкритих дверей, який проводиться в онлайн форматі на платформі Google Meet за посиланням meet.google.com/sqy-kubs-nxb .

Read more...

Правила прийому 2024

ПРАВИЛА ПРИЙОМУ НА НАВЧАННЯ
до Приватного вищого навчального закладу
«Рівненський економіко-гуманітарний та інженерний коледж» (Рівненський економіко-гуманітарний та інженерний фаховий коледж)

Read more...

До уваги абітурієнтів!

запрошуємо вас 27 квітня, у суботу, о 10:00 на день відкритих дверей, який проводиться в онлайн форматі на платформі Google Meet за посиланням meet.google.com/sqy-kubs-nxb .

Read more...

Запрошуємо абітурієнтів на навчання!

 

 

©2002-2022 Рівненський економіко-гуманітарний та інженерний коледж.
За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації з сайту гіперпосилання на сайт «Рівненський економіко-гуманітарний та інженерний коледж» – http://new.regik.rv.ua – є обов'язковим.