Запрошуємо на навчання

РОЗКЛАД ВСТУПНИХ ВИПРОБУВАНЬ

РОЗКЛАД ВСТУПНИХ ВИПРОБУВАНЬ

ДЛЯ ВСТУПНИКІВ НА ОСНОВІ БАЗОВОЇ ЗАГАЛЬНОЇ СЕРЕДНЬОЇ ОСВІТИ

(денна форма навчання)

Дисципліна

Група

Дата проведення

Час

Аудиторія

Українська мова

Група 1

14 липня 2020 року

12.00

101

Українська мова

Група 2

15 липня 2020 року

13.00

101

Історія України (тести)

Група 1

17 липня 2020 року

12.00

101

Фізика (тести)

Група 1

17 липня 2020 року

12.00

101

Математика (тести)

Група 1

17 липня 2020 року

12.00

207

Біологія (тести)

Група 1

17 липня 2020 року

12.00

207

Іноземна мова (тести)

Група 1

17 липня 2020 року

12.00

208

Географія (тести)

Група 1

17 липня 2020 року

12.00

208

Історія України (тести)

Група 2

18 липня 2020 року

13.00

101

Математика (тести)

Група 2

18 липня 2020 року

13.00

101

Біологія (тести)

Група 2

18 липня 2020 року

13.00

207

Іноземна мова (тести)

Група 2

18 липня 2020 року

13.00

207

Географія (тести)

Група 2

18 липня 2020 року

13.00

208

Фізика (тести)

Група 2

18 липня 2020 року

13.00

208

Творчий конкурс

Група 1

Група 2

16 липня 2020 року

12.00

Спортзала

 РОЗКЛАД ВСТУПНИХ ВИПРОБУВАНЬ

ДЛЯ ВСТУПНИКІВ НА ОСНОВІ ПОВНОЇ ЗАГАЛЬНОЇ СЕРЕДНЬОЇ ОСВІТИ

(денна форма навчання)

Дисципліна

Група

Дата проведення

Час

Аудиторія

Українська мова та література

Група 1

24 серпня 2020 року

12.00

101

Українська мова та література

Група 2

25 серпня 2020 року

12.00

101

Історія України (тести)

Група 1

27 серпня 2020 року

12.00

101

Фізика (тести)

Група 1

27 серпня 2020 року

12.00

101

Математика (тести)

Група 1

27 серпня 2020 року

12.00

207

Біологія (тести)

Група 1

27 серпня 2020 року

12.00

207

Іноземна мова (тести)

Група 1

27 серпня 2020 року

12.00

208

Географія (тести)

Група 1

27 серпня 2020 року

12.00

208

Історія України (тести)

Група 2

28 серпня 2020 року

13.00

101

Математика (тести)

Група 2

28 серпня 2020 року

13.00

101

Біологія (тести)

Група 2

28 серпня 2020 року

13.00

207

Іноземна мова (тести)

Група 2

28 серпня 2020 року

13.00

207

Географія (тести)

Група 2

28 серпня 2020 року

13.00

208

Фізика (тести)

Група 2

28 серпня 2020 року

13.00

208

Творчий конкурс

Група 1

Група 2

26 серпня 2020 року

12.00

Спортзала

 РОЗКЛАД ВСТУПНИХ ВИПРОБУВАНЬ

ДЛЯ ВСТУПНИКІВ НА ОСНОВІ ПОВНОЇ ЗАГАЛЬНОЇ СЕРЕДНЬОЇ ОСВІТИ

(заочна форма навчання)

Дисципліна

Група

Дата проведення

Час

Аудиторія

І сесія

Українська мова та література

Група 1

24 серпня 2020 року

12.00

101

Українська мова та література

Група 2

25 серпня 2020 року

12.00

101

Історія України (тести)

Група 1

27 серпня 2020 року

12.00

101

Фізика (тести)

Група 1

27 серпня 2020 року

12.00

101

Математика (тести)

Група 1

27 серпня 2020 року

12.00

207

Біологія (тести)

Група 1

27 серпня 2020 року

12.00

207

Іноземна мова (тести)

Група 1

27 серпня 2020 року

12.00

208

Географія (тести)

Група 1

27 серпня 2020 року

12.00

208

Історія України (тести)

Група 2

28 серпня 2020 року

13.00

101

Математика (тести)

Група 2

28 серпня 2020 року

13.00

101

Біологія (тести)

Група 2

28 серпня 2020 року

13.00

207

Іноземна мова (тести)

Група 2

28 серпня 2020 року

13.00

207

Географія (тести)

Група 2

28 серпня 2020 року

13.00

208

Фізика (тести)

Група 2

28 серпня 2020 року

13.00

208

Творчий конкурс

Група 1

Група 2

26 серпня 2020 року

12.00

Спортзала

ІІ сесія

Українська мова та література

Група 1

24 вересня 2020 року

12.00

101

Історія України (тести)

Група 1

27 вересня 2020 року

12.00

101

Фізика (тести)

Група 1

27 вересня 2020 року

12.00

101

Математика (тести)

Група 1

27 вересня 2020 року

12.00

207

Біологія (тести)

Група 1

27 вересня 2020 року

12.00

207

Іноземна мова (тести)

Група 1

27 вересня 2020 року

12.00

208

Географія (тести)

Група 1

27 вересня 2020 року

12.00

208

Творчий конкурс

Група 1

26 вересня 2020 року

12.00

Спортзала

 

РОЗКЛАД ВСТУПНИХ ВИПРОБУВАНЬ

ДЛЯ ВСТУПНИКІВ НА ОСНОВІ ОКР КВАЛІФІКОВАНИЙ РОБІТНИК ТА

ОКР МОЛОДШИЙ СПЕЦІАЛІСТ ДЛЯ ЗДОБУТТЯ ОКР МОЛОДШИЙ СПЕЦІАЛІСТ ЗА ІНШОЮ СПЕЦІАЛЬНІСТЮ

(денна та заочна форма навчання) 

Дисципліна

Група

Дата проведення

Час

Аудиторія

Перша сесія

Українська мова

Група 1

24 серпня 2020 року

14.00

101

Фаховий іспит

Група 2

27 серпня 2020 року

14.00

101

Друга сесія

Українська мова

Група 1

23 вересня 2020 року

13.00

101

Фаховий іспит

Група 2

28 вересня 2020 року

13.00

101

 

 

Циклові комісії

Загальноосвітньої підготовки
Про циклову комісію
Викладацький склад
Перелік навчальних дисциплін
Перелік екзаменів і заліків
Матеріали для контролю знань
Комп'ютерних дисциплін
Про циклову комісію
Викладацький склад
Навчально-методичні матеріали
Перелік навчальних дисциплін, екзаменів і заліків
Розробка програмного забезпечення
Обслуговування комп’ютерних систем та мереж
Матеріали для контролю знань
Практичне навчання
Курсові роботи
Вимоги ДКК
Про спеціальність
Розробка програмного забезпечення
Обслуговування комп’ютених систем та мереж
Педагогічних дисциплін
Про циклову комісію
Викладацький склад
Перелік навчальних дисциплін
Практичне навчання
Перелік екзаменів і заліків
Матеріали для контролю знань
Курсові роботи
Вимоги ДКК
Про спеціальність
Початкова освіта"
Дошкільна освіта
Фізичного виховання
Про циклову комісію
Викладацький склад
Перелік навчальних дисциплін
Практичне навчання
Перелік екзаменів і заліків
Матеріали для контролю знань
Курсові роботи
Вимоги ДКК
Про спеціальність
Економіко-правових дисциплін
Право
Про циклову комісію
Викладацький склад
Перелік навчальних дисциплін
Практичне навчання
Перелік екзаменів і заліків
Матеріали для контролю знань
Курсові роботи
Вимоги ДКК
Про спеціальність
Фінанси банківська справа та страхування
Про циклову комісію
Викладацький склад
Перелік навчальних дисциплін
Практичне навчання
Перелік екзаменів і заліків
Матеріали для контролю знань
Курсові роботи
Вимоги ДКК
Про спеціальність
Доступ до публічної інформації
Доступ до публічної інформації
Експертні висновки
:

Наші координати

АДРЕСА

33027
м. Рівне, вул. Київська, 64б
(приміщення Європейського університету)
тел. (067) 361-16-60,
(0362)64-22-66, (0362)64-22-77
Рівненський економіко-гуманітарний та інженерний коледж.

маршрутне таксі № 70,53,34,41
Зупинка
Європейський університет.
Наш e-mail: 
new.regik@gmail.com

Останні новини

Навчальні заняття в коледжі розпочинаються
Видача дипломів буде проводитись
З 1 червня в коледжі триває заліково-екзаменаційна сесія з використанням засобів дистанційного навчання,
Студенти випускних курсів комп'ютерних
Розклад

Розклад

28.05.2020
літньої екзаменаційної сесії 
Більше новин

©2002-2020 Рівненський економіко-гуманітарний та інженерний коледж.
За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації з сайту гіперпосилання на сайт «Рівненський економіко-гуманітарний та інженерний коледж» – http://new.regik.rv.ua – є обов'язковим.