Результати вступних випробувань

вступників на основі базової загальна середньої освіти

Галузь: Інформаційні технології
Спеціальність: 121 Інженерія програмного забезпечення

1

Сахнюк Н. С.

Українська мова 11.00
Математика 9.00

2

Арендарчук А. О.

Українська мова 10.00
Математика 9.00

3

Тишков А. І.

Українська мова 8.00
Історія України 8.00

4

Стрельчук О. В.

Українська мова 6.00
Історія України 8.00

5

Журавльов А. М.

Українська мова 9.00
Математика 7.00

6

Гребень І. Л.

Українська мова 8.00
Історія України 8.00

7

Дячук В. І.

Українська мова 7.00
Історія України 7.00

8

Оводюк М. М.

Українська мова 0.00
Математика 0.00

9

Саскін А. І.

Українська мова 0.00
Математика 0.00

10

Ожелевський А. С.

Українська мова 8.00
Історія України 7.00

11

Шершень В. Б.

Українська мова 0.00
Математика 0.00

 

Галузь: Освіта/Педагогіка
Спеціальність: 012 Дошкільна освіта

1

Негря Д. І.

Українська мова 11.00
Історія України 11.00

2

Мезей А. С.

Українська мова 11.00
Історія України 10.00

3

Варга В. М.

Українська мова 11.00
Історія України 9.00

4

Рижак О. В.

Українська мова 11.00
Історія України 8.00

5

Гендич М. В.

Українська мова 8.00
Історія України 8.00

6

Задорожна О. Д.

Українська мова 10.00
Історія України 8.00

7

Пеньора Т. І.

Українська мова 9.00
Історія України 10.00

8

Однолько Р. В.

Українська мова 10.00
Історія України 8.00

9

Мацола Т. В.

Українська мова 8.00
Історія України 7.00

10

Драгун О. М.

Українська мова 9.00
Історія України 9.00

11

Лаврюк К. Б.

Українська мова 8.00
Історія України 10.00

12

Рішко І. І.

Українська мова 0.00
Історія України 0.00

 

Галузь: Інформаційні технології
Спеціальність: 123 Комп’ютерна інженерія

1

Стрельчук О. В.

Українська мова 6.00
Історія України 8.00

2

Гребень І. Л.

Українська мова 8.00
Історія України 8.00

3

Зацяпа Н. О.

Українська мова 7.00
Історія України 7.00

4

Дубина Д. П.

Українська мова 0.00
Історія України 0.00

 

Галузь: Освіта/Педагогіка
Спеціальність: 013 Початкова освіта

1

Маринець М. Р.

Українська мова 11.00
Математика 11.00

2

Гребіневич Л. М.

Українська мова 11.00
Історія України 7.00

3

Бібен М. І.

Українська мова 11.00
Математика 11.00

4

Костюкевич Я. А.

Українська мова 10.00
Математика 8.00

5

Якимчук М. П.

Українська мова 10.00
Математика 10.00

6

Миронова А. О.

Українська мова 10.00
Історія України 7.00

7

Коник А. В.

Українська мова 10.00
Історія України 8.00

8

Якобчук О. О.

Українська мова 10.00
Історія України 8.00

9

Задорожна О. Д.

Українська мова 10.00
Історія України 8.00

10

Однолько Р. В.

Українська мова 10.00
Історія України 8.00

11

Кузьмич Н. В.

Українська мова 9.00
Історія України 6.00

 

Галузь: Право
Спеціальність: 081 Право

1

Цеклар А. О.

Українська мова 11.00
Англійська мова 0.00

2

Коник А. В.

Українська мова 10.00
Історія України 8.00

3

Мірченко А. Ю.

Українська мова 10.00
Історія України 1.00

4

Тишков А. І.

Українська мова 8.00
Історія України 8.00

5

Шершакова А. Ю.

Українська мова 0.00
Історія України 0.00

6

Хутка К. С.

Українська мова 0.00
Історія України 0.00

 

Галузь: Освіта/Педагогіка
Спеціальність: 017 Фізична культура і спорт

1

Бібен М. І.

Українська мова 11.00
Творчий конкурс з фізичної культури 10.00

2

Пехерський Д. В.

Українська мова 10.00
Творчий конкурс з фізичної культури 12.00

3

Муляр О. Ю.

Українська мова 9.00
Творчий конкурс з фізичної культури 12.00

4

Хомич М. В.

Українська мова 10.00
Творчий конкурс з фізичної культури 10.00

5

Степанюк Д. О.

Українська мова 8.00
Творчий конкурс з фізичної культури 12.00

6

Рішко І. І.

Українська мова 9.00
Творчий конкурс з фізичної культури 8.00

7

Левандовський О. О.

Українська мова 9.00
Творчий конкурс з фізичної культури 12.00

8

Завадський Д. С.

Українська мова 8.00
Творчий конкурс з фізичної культури 11.00

9

Гребень І. Л.

Українська мова 8.00
Творчий конкурс з фізичної культури 8.00

 

Галузь: Управління та адміністрування
Спеціальність: 072 Фінанси, банківська справа та страхування

1

Шафар І. І.

Українська мова 11.00
Історія України 9.00

2

Гусак М. А.

Українська мова 9.00
Історія України 9.00

3

Шиманська К. А.

Українська мова 10.00
Математика 0.00

4

Сахнюк Н. С.

Українська мова 11.00
Математика 9.00

5

Сидорова С. С.

Українська мова 7.00
Математика 0.00

 

 

Циклові комісії

Загальноосвітньої підготовки
Про циклову комісію
Викладацький склад
Перелік навчальних дисциплін
Перелік екзаменів і заліків
Матеріали для контролю знань
Право
Про циклову комісію
Викладацький склад
Перелік навчальних дисциплін
Практичне навчання
Перелік екзаменів і заліків
Матеріали для контролю знань
Курсові роботи
Вимоги ДКК
Про спеціальність
Комп'ютерних дисциплін
Про циклову комісію
Викладацький склад
Навчально-методичні матеріали
Перелік навчальних дисциплін, екзаменів і заліків
Розробка програмного забезпечення
Обслуговування комп’ютерних систем та мереж
Матеріали для контролю знань
Практичне навчання
Курсові роботи
Вимоги ДКК
Про спеціальність
Розробка програмного забезпечення
Обслуговування комп’ютених систем та мереж
Педагогічних дисциплін
Про циклову комісію
Викладацький склад
Перелік навчальних дисциплін
Практичне навчання
Перелік екзаменів і заліків
Матеріали для контролю знань
Курсові роботи
Вимоги ДКК
Про спеціальність
Початкова освіта"
Дошкільна освіта
Фізичного виховання
Про циклову комісію
Викладацький склад
Перелік навчальних дисциплін
Практичне навчання
Перелік екзаменів і заліків
Матеріали для контролю знань
Курсові роботи
Вимоги ДКК
Про спеціальність
Фінансово-економічних дисциплін
Про циклову комісію
Викладацький склад
Перелік навчальних дисциплін
Практичне навчання
Перелік екзаменів і заліків
Матеріали для контролю знань
Курсові роботи
Вимоги ДКК
Про спеціальність
Доступ до публічної інформації
Доступ до публічної інформації
Експертні висновки
:

Наші координати

АДРЕСА

33027
м. Рівне, вул. Київська, 64б
(приміщення Європейського університету)
тел. (067) 361-16-60
(0362)64-22-66, (0362)64-22-77
Рівненський економіко-гуманітарний та інженерний коледж.

маршрутне таксі №32,70,53,34,41
Зупинка
Європейський університет.
Наш e-mail: 
new.regik@gmail.com

Останні новини

13 грудня відбудеться благодійний ярмарок
Розпочалась зимова заліково-екзаменаційна сесія
28 листопада у РЕГІ коледжі відбувся Економічний брейн-ринг
25 листопада весь світ разом із Україною вшановує
Студенти групи 46-Ю спеціальності Правознавство з викладачем Водоп'ян Тетяною Вікторівною 
Екскурсія

Екскурсія

20.11.2018
Студенти груп 22-ДО та 23-ПО разом з куратором Яцюрик Т.В. відвідали
Більше новин

©2002-2018 Рівненський економіко-гуманітарний та інженерний коледж.
За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації з сайту гіперпосилання на сайт «Рівненський економіко-гуманітарний та інженерний коледж» – http://new.regik.rv.ua – є обов'язковим.